Учень виконуючи лабораторну роботу з визначенням ККД похилої площини, отримав такі результати: маса

бруска 0.4 кг, довжина похилої площини 80 см, її висота 30 см, значення сили при рівномірному переміщенні бруска вздовж похилої площини 2,5Н. Яке значення ККД площини одержав учень?

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдуллина Камиля.
N = Апол / Aзат

Апол = P h = 4 * 0,3 = 1,2 Дж (P - это вес бруска)
Азат = F S = 2,5 * 0,8 = 2 Дж

n = 1,2 / 2 = 0,6 или 60%