У воду масою 500 г, узяту за температури 70 °С, додали 200 г води, що має температуру 10 °С. Якою

буде температура суміші? Вважайте, що під час досліду теплообмін із довкіллям не відбувається.

Ответы на вопрос

Отвечает Оболонина Диана.

Ответ:

Дано: m1=0,5 кг; t1=70°C; m2=0,2 кг; t2=10°C; t - ?

Q1=Q2; cm1(t1-t)=cm2(t2-t); разделим на с

0,5(70-t)=0,2*(t-10)

35-0,5t=0,2t-2; 0,7t=37; t=370/7=52,87°C - это ответ.