Яка маса продукту реакції утворюється при взаємодії розчину хлоридної кислоти об’ємом 40 мл (p =

1,170 г/мл) з ω(HCl) = 24 %) з надлишком амоніаку?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Катарина.

Ответ:

Объяснение:

NH3 + HCL = NH4CL

m(HCL)=V*p=40*1.170=46.8г

m(HCl)=m(p-pa HCl)*w=46.8*0.24=11.232г

n(HCL)=m(HCL):M(HCL)=11.232/36.5=0.3077моль

n(HCL)=n(NH4Cl)

m(NH4Cl)=n(NH4Cl)*M(NH4Cl)=0.3077*53.5=16.46гмоль