Провідник завдовжки 40 см завис в однорідному магнітному полі перпендикулярно до його силових

ліній.Індукція магнітного поля дорівнює 10 мТл.Визначте масу провідника,якщо сила струму в ньому дорівнює 0,5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Ирина.

Ответ:

0,2 г

Объяснение:

L=0.4 м    B=0.01 Тл    I=0.5 A    m=?

===

m*g=I*B*L*sinα     (B ⊥ L)

m=I*B*L/g=0.5*0.01*0.4/10=2*10⁻⁴ кг

==============================