Задача На прямий провідник довжиною 20см, розташований перпендикулярно до ліній магнітної індукції

поля, значення якої 0,06Tл, діє сила 0,27Н. Визначте силу струму в провіднику.​

Ответы на вопрос

Отвечает Двойных Кристина.

Ответ:

22.5 A

Объяснение:

L=0.2 м     B=0.06 Тл     F=0.27 H    L ⊥ B   I=?

===

F=I*B*L*sinα

sinα=1

I=F/(B*L)=0.27/(0.06*0.2)=22.5 A

==========================