U загальне. - 24в. R1 -3 ОМ. R2 - 2 Ом. R3. - 1 ОМ. Знайти струм, який буде в ланцюзі, падіння

напруги на опірах, потужність електричного струму, струм, який буде на опірах R1, R2, R3, сумарний опір, потужність електричного струму CРОЧНОООООООООООООООО!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Егор.
Рассчитаем 1 / R23 = 1 / 2 Ом + 1 / 3 Ом = 5/6 Ом, значит R23 = 6/5 = 1,2 Ом.
Тогда R = R1 + R23 = 1 Ом + 1,2 Ом = 2,2 Ом.
Ток I = U / R = 11 В / 2,2 Ом = 5 А.
Uаb = I * R1 = 5 А * 1 Ом = 5В, Ubc = 11 В - 5 В = 6 В.
I2 = Ubc / R2 = 6 В / 2 Ом = 3 А, I3 = I - I2 = 5 А - 3 А = 2 А.
Ответ: R = 2,2 Ом, I1 = 5 А, I2 = 3 A, I3 = 2 A.