В однорідному магнітному полі з індукцією 60мТл на прямолінійний провідник зі струмом 5А діє сила

Ампера 120 мН. Якою є довжина провідника, якщо він розташований під кутом 45 градусів до ліній магнітної індукції?

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Арсений.

Ответ:

0.56 м

Объяснение:

B=0.06 Тл    I=5 A     F=0.12 H    α=45°    L=?

===

F=I*B*L*sinα

L=F/(I*B*sinα)=0.12/(5*0.06*0.707)=0.56 м

===================================