визначте силу струму в спіралі електричної плитки ввімкненої в коло а напругою 127 в якщо опір 24

Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметшин Азамат.

Ответ:

Объяснение:

U = 127 В

R= 24 Ом

I = ?

I =U / R = 127 / 24 == 5.3 A​