19. Автобус за перші 1,5 год руху проїхав шлях 60 км, а за наступні 0,5 год — 80 км. Яка середня

швидкість руху автобуса на всьому шля- xy?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Антон.

Ответ:

70 км/ч

Объяснение:

t1=1.5 ч    s1=60 км    t2=0.5 ч    s2=80 км   vc=?

===

vc=(s1+s2)/(t1+t2)=(60+80)/(1.5+0.5)=70 км/ч

============================

Отвечает Мамаев Максим.

Объяснение:

1) 80+60=140 -відістань за вест час.

2) 140:(1.5+0.5) = 80км/год.

Відповідь: середня швидкість 70км/год.