Провідник зі струмом 5-а знаходиться в магнітному полі з індукцією 10 Тл. визначте довжину

провідника якщо магнітне поле діє на нього з силою 20Н і перпендикулярно розташована до провідника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гульт Андрій.

Ответ:

0,4 м

Объяснение:

I=5 A     B=10 Тл     F=20 H    L=?

===

B ⊥ L    sin90=1

F=I*B*L*sinα

L=F/(I*B)=20/(5*10)=0.4 м

========================