металевий стержень завдовжки 8 см, масою 16 г лежить на горизонтальній поверхні, між полюсами

електромагніта лінії однорідного магнітного поля напрявлені горизонтально та перпендикулярно до стрижня індукція магнітного поля 0,4 Тл. За якої сили струму в стрижні сила його тиску на поверхню подвоїться

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Дарья.

Ответ:

10 A

Объяснение:

m=0.016 кг     L=0.08 м    B=0.4 Тл     I=?

===

B ⊥ L

2*m*g=I*B*L*sinα

I=2*m*g/(B*L)=2*0.016*10/(0.4*0.08)=10 A

=============================