Срочно! При пiд’єднаннi вольтметра з опором RV = 130 Ом безпосередньо до затискачiв джерела

струму, вiн показує U1 = 15 В. При цьому ЕРС джерела струму складає 25 В. Внутрiшнiй опiр джерела струму 45 Ом. Чому дорівнює струм у колі, якщо це джерело замкнути на опiр R = 5 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкова Анастасия.

Ответ:

Струм у колі дорівнює 0.5А

Объяснение:

Треба розуміти, що вольтметр ми відключили, але якщо і не відключили , то він не вплине на показники,,

I=E/R+r=25/5+45=0.5A