який струм протікає в провіднику довжиною 0.1 метр, поміщеному у однорідне магнітне поле з

індукцією 10 мТл, якщо магнітне поле діє на нього зі силою 50 мН?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

50 A

Объяснение:

L=0.1 м    B=0.01 Тл     F=0.05 H    I=?

===

B⊥L

F=I*B*L*sinα   (sin90=1)

I=F/(B*L)=0.05/(0.01*0.1)=50 A

========================