СРОЧНООО!!!!! Скільки енергії необхідно для плавлення залізного брухту масою 4 т після того, як

його нагріли до температури плавлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Александр.

Дано: m=4 т=4 000 кг=4*10³ кг; λ=2,7 * 10⁵Дж/кг; Q - ?

-------------

Q=λ*m

-------

Q=2,7 * 10⁵ * 4 * 10³=10,8 * 10⁵⁺³=10,8 * 10⁸ Дж=1080 МДж.

Приставка М (мега) = 10⁶.