У скільки разів збільшиться кількість теплоти, що йде на нагрівання води температурою 20С до 100°С,

якщо масу води збільшити удвічі і початкову температуру води збільшити удвічі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Серёжа.

Ответ:

1.5 рази

Дано:

t1 = 20C

t2 = 100C

c( питома теплоємність води) = 4200 Дж/кг*С

m = x

-----------------------------------------------------------------------

Перша кількість теплоти (без змін):

Q1=c*m*(t2-t1)=4200*x*80=336000*x (Дж)

Збільшуємо показники, що необхідні за умовою:

t1=2*20C=40C

m=2x

Підставляємо у формулу:

Q2=c*m*(t2-t1)=4200*2x*(100-40)=8400x*60=504000x (Дж)

Порівнюємо:

504000x/336000x=1.5

Q2 більше за Q1 в 1.5 рази