З яким прискоренням рухався автомобіль під час гальмування, якщо його швидкість перед гальмуванням

була 72км/год , а гальмівний шлях дорівнював 20 м. Скільки часу пройшло до його зупинки

Ответы на вопрос

Отвечает Воинова Ярослава.

Відповідь: 10 м\с²

-------------------

S = 20 м

V₀ = 72км/год = 20 м\с

a = ?

--------------------

S = V₀²\2a

a = V₀²\2s = 20²\2*20 = 400/40 = 10 м\с²