1. Лижник спустився з гори довжиною 300м зі швидкістю 54 км/год, а потім проїхав горизонтальною

ділянкою 200 ми швидкіетю 10 м/с. Виначити середню швидкість лижника на всьому шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ганьшин Данила.

Ответ:

Vср = v1 + v2 / кол - во скоростей = 54 + 10 / 2 = 32км / ч.