Провідник увімкнено в коло з сталою напругою 120 В. Сила струму у провіднику 1.5 А Послідовно з

провідником ввімкнули додатковий опір. Сила струму у колі стала 1.2 А. Знайти додатковий опір. Допоможіть будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Есения.

Ответ: 20 Ом

-----------------------------

U = 120 B

А₁ = 1.5

А₂ = 1.2

R = ?

Объяснение:

R1 = U/I1 = 120/1.5 = 80 Oм

R1.2 = U/I1.2 = 120/1.2 = 100 Oм

R1.2 = R1 + R2

R2 = R1.2 - R1 = 100 - 80 = 20 Oм