на горизонтальних рейках, що містять на відстані 0,4 м, лежить стержень масою 0,5 кг, Яка індукція

поля, якщо стержень почав рухатись, коли по ньому пропустили струм 50 А? кофіцієнт тертя стержня по рейках 0,2.

Ответы на вопрос

Отвечает Марсов Влад.

Ответ:

50 мТл

Объяснение:

L=0.4 м    α=90°   m=0.5 кг    I=50 A     μ=0.2     B=?

===

Fa=Fтр

I*B*L*sinα=μ*m*g

B=μ*m*g/(I*L*sinα)=0.2*0.5*10/(50*0.4*1)=0.05 Тл

==========================================