Гвинт гелікоптера здійснює 500 обертів за 20с.Визнач період його обертання​


Ответы на вопрос

Отвечает Лосинский Максим.

Ответ:

0.04 c

Объяснение:

N=500    t=20 с   T=?

===

T=t/N=20/500=0.04 c

=======================