Гвинт гелікоптера за 10 с. здійснює 200 обертів. Якими є період і частота обертання гелікоптера?

Поможіть будь-ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Данила.

Ответ:

0,05 c и 20 Гц

Объяснение:

t = 10 c

N = 200

T - ?

ν - ?

========

T = t/N = 10/200 = 0,05 c

ν = N/t = 200/10 = 20 Гц

или

ν = 1/T = 1/0,05 = 20 Гц