До якої температури нагріється 5 кг води за рахунок 42 кДж енергії якщо її початкова темпаратура 30

С

Ответы на вопрос

Отвечает Gryaznov Artem.

Ответ: 32°C

Объяснение:

Q=c*m*Δt

Δt=Q/(c*m)=42000/(4200*5)=2°

t=to+Δt=30+2=32°C