До якої температури нагріється 5кг води за рахунок 42 кДж енергії, якщо її початкова температура

30'С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Боброва Влада.

Ответ: 32°C

Объяснение:

Q=c*m*Δt

Δt=Q/(c*m)=42000/(4200*5)=2°

t=to+Δt=30+2=32°C