Срочно! Провідник довжиною 20 см та масою 100 г розташовано горизонтально в магнітно- му полі

індукцією 500 мТл. Магнітне поле горизонтальне та напрямлене перпенди- кулярно до провідника. Визнач силу струму, яку потрібно пропустити по провіднику, щоб він висів не падаючи,

Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатова Эвелина.

Ответ:

10 A

Объяснение:

L=0.2 м    m=0.1 кг    B=0.5 Тл     α=90°    I=?

===

m*g=I*B*L*sinα

sin90=1

I=m*g/(B*L)=0.1*10/(0.5*0.2)=10 A

====================================