За перший день магазин продав а кг масла, за другий – 0,4 від того, що продав першого дня, а за

третій – 20% масла, проданого за два перші дні разом. Запишіть у вигляді виразу, скільки масла продав магазин за три дні.

Ответы на вопрос

Отвечает Скрылёв Дмитрий.

Ответ: 1,68a

Пошаговое объяснение:

Первый день: а

Второй день: 0,4а

Третий день: (а+0,4а)*20%=1,4а*0,2=0,28а

Все три дня вместе: а+0,4а+0,28а=1,68а