Тіло рухаючись з початковою швидкістю 72км/год, пройшло відстань 1км маючи швидкість 180км/год. За

який час та з яким прискоренням тіло здолало цю відстань.

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Владислав.

Ответ:

28,6 с      1 м/с²

Объяснение:

(СИ)  v1=20 м/с    v2=50 м/с    s=10³ м    t=?   a=?

===

s=(v1+v2)*t/2

t=2*s/(v1+v2)=2*10³/(20+50)≈28.6 c

a=(v2-v1)/t=(50-20)/28.6≈1 м/с²

====================================