Тіло, маса якого 1 кг, кинули вертикально вгору зі швидкістю 10 м/с. Визначте роботу, яку виконала

сила опору, якщо тіло впало на землю зі швидкістю 8 м/с: Виберіть одну відповідь: 20 Дж -36 Дж 180 Дж -18 Дж 10 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Щербак Саша.

Ответ:

-18 Дж

Объяснение:

m=1 кг    v1=10 м/с    v2=8 м/с   Ac=?

===

Ac=E2-E1=m*v2²/2 - m*v1²/2=m*(v2²-v1²)/2=1*(8²-10²)/2= -18 Дж

==================================