За 5год 30хв велосипедист пройшов шлях 99км. З якою середньою швидкістю він рухався? Помогите

пожалуйста!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

t = 5год 30хв  = 5.5 год.

S =  99км

V = ?

V = S/t = 99 / 5.5 = 18 км/ч = 5 м/с