Швидкість точок колеса, що обертається, на ободі дорівнює 6м/с, а на 15см нижче до осі, вона

складає 5,5м/с. Знайти радіус колеса.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Ксения.

Ответ:

16,4 см

Объяснение:

V1=6 м/с    V2=5.5 м/с     R2=15 см    R1=?

===

ω1=ω2

V1/R1=V2/R2

R1=V1*R2/V2=6*15/5.5≈16.4 см

===========================