8. Велосипедист перші 2 км проїхав за 10 хвилин, а наступні 4 км - за 30 хвилин. Знайдіть середню

швидкість руху велосипедиста. помогите прошу, даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротнева Любовь.

Ответ:

2,5 метри в секунду

Объяснение:

дано:        CI:                    Розв'язання

l1-2км       2000м             Vc=(l1+l2)/(t1+t2)=6000/2400=2,5м/с

t1-10хв      600с

l2-4км      4000м

t2-30хв    1800с

Vс-?