на скільки градусів зміниться температура води в склянці якщо їй передати кількість темплот 600Дж?

місткість склянки 100см кубічних. Срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Макс.

Ответ:

Объяснение:

Q = 600 Дж

с = 4200 Дж/кг*°С

V = 0,01 м³

Р = 1000 кг/м³

Решение:

1)m = P*V = 1000кг/м³*0,01м³ = 10 кг

2)t = 600Дж/4200 Дж/кг*°С * 10 кг = 600Дж/42000 Дж/°С = 0,014 °С