Температурасы 78°С спиртті толық буға айналдыру үшін, 4,3 Мдж жылу мөлшері қажет Спирттің масасы

қандай? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жернакова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Берілгені t=78⁰C Q=4,3 МДж С=2400ДЖ/кг×С⁰ r=0,853 МДж / кг ТК: m

ХБЖ 4.3×10⁶ 0,853×10⁶

Талдау Q=r×m түрлендіру m=Q/r

Ш: m = 4,3×10⁶/0,853×10⁶=5 кг

( дұрыспа дұрыс емеспа білмимін)