Велосипедист рухається зі швидкістю 10м/с за який час він подолає 2,7 км?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудабаева Кариночка.

Ответ: 270с

Объяснение:

Дано:              CИ

V=10м/с

S=2,7км         2700м

________

t-?

t=S/V=2700/10=270с