велосипедист швидкість руху якого дорівнювала 4 м/с, почав спускатися з гори з прискоренням 0,6

м/с². Визначте довжину гори, якщо спуск тривав 8 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова София.

Ответ: 51.2м

Объяснение:

Дано:

t=8c

a=0.6 м/с2

v0=4м/с

S-?

S=v0*t + at2/2

S=4*8+0.6*8^2/2=32+38,4/2=51.2м