12м/с жылдамдыкпен журген поезднің 6 км жолды жүрып отуге кеткен уакыты канша​


Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенбек Шерхан.

Ответ:

S=V×t t=S/V

Объяснение:

t=12/6=2с

Жауабы 2 секунд

Отвечает Енин Михаил.

Ответ:

500секунд

себебі:6км=6000 метр

6000метр÷12метр/с=500секунд