Яку кількість теплоти потрібно надати латунному циліндру масою 400 г, щоб його нагріти на 40 °С?


Ответы на вопрос

Отвечает Райская Лиза.

Відповідь:

6080 Дж/кг*С

Пояснення:

Q= cm(t1 - t0) = 380 * 0,4 * 40 = 6080 Дж/ кг*С