у воду масою 10 кг, взяту при температурі 5 °С, поклали шматок заліза, нагрітий до 450 °С. Визначте

масу заліза, якщо температура суміші стала дорівнювати 50 °С.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

m = 10.5 кг

Объяснение:

mв=10 кг

tв = 5 °С

cв = 4200 Дж/кг* °С

cз = 450 Дж/кг* °С

tз = 450 °С

t = 50 °С

m=?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Q= cmΔt

Q1=Q2

cз*mз*Δt=cв*mв*Δt=> mв = cв*mв*Δt/cз*Δt = 4200*10*(50-5)/450*(450-50)=10.5 кг