Яке прискорення тіла масою 600г. Під дією сили 3H


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Виталий.

Ответ:

5 м/с²

Объяснение:

m=0.6 кг    F=3     a=?

===

F=m*a ----->  a=F/m=3/0.6=5 м/с²

============================