дитина масою 25 кг гойдається на гойдалці ; довжина підвісу 2,5 м. З якою силою вона тисне на

сидіння у нижній точці траєкторії, якщо швидкість руху в цей может дорівнювати 3м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Южакова Соня.

Ответ:

N-mg=ma

N-mg=mv²/2

N-mg=mv²/R.

R(N-mg)=mv².

v=√[R(N-mg)/m]=2

Объяснение:

Если неправильно извини_