у книзі 160 сторінок тексту .Розмір сторінки 16×21см. Яка довжина паперової стрічки ,що

використовується на виготовлення однієї книги, якщо ширина стрічки 84 см.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

n= 160 шт

а = 16 см

b = 21 см

C = 84 см

L = ?

если разложить страницы , то на ширине 84 см влезет 4 штуки  по 21 см

n1 = C/b = 84 / 21 = 4 шт

тогда вся длина  

L = a*(n / n1) = 16*(160/4) = 640 см = 6,4 метра