кут падіння променя на сонячну олію 60°, знайти кут заломлення, якщо показник заломлення олії

дорівнює 1.5

Ответы на вопрос

Отвечает Плеханов Влад.

Ответ:

35°

Объяснение:

α=60°     n=1.5    γ=?

===

n=sinα/sinγ

sinγ=sinα/n=0.866/1.5=0.577

γ=arcsin0.577=35°

====================