3. По колу якого радіуса рухається тіло, якщо швидкість руху становить 31,4 м/с, а період обертання

дорівнює 2 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Анастасия.

Ответ:

v = 2pR / T

2pR = v * T

2pR = 31.4 * 2 = 62.8

R = 2pR / 2p = 62.8/6.28 = 10 м