Автомобiль масою 2 т рухається зі швидкістю 36 км/год, Визначте вагу автомобіля, коли він проходить

по випуклому мосту, з радіусом кривизни 40 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Лена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 2 т = 2 000 кг

V = 36 км/ч = 10 м/с

R = 40 м

_____________

P - ?

Ускорение:

a = V² / R = 10² / 40 = 2,5 м/с²

Вес автомобиля:

P = m·(g - a) = 2 000·(10 - 2,5) = 15 000 H