По мосту з радіусом кривизни 100м рухається автомобіль масою 2т зі швидкістю 20м/с. Знайдіть вагу

автомобіля на середині мосту, якщо міст увігнутий.

Ответы на вопрос

Отвечает Певцова Елизавета.
R=100 м    m=2*10^3 кг    v=20 м/с   P=?
===
P=m*g-m*v²/R=m*(g-v²/R)=2*10^3*(10-400/100)=12*10^3 H   (12 кН)
==========================