Яка кількість теплоти необхідна для нагрівання цинку масою 10кг на 1°С? ДОПОМОЖІТЬ , ДАЮ 20 БАЛІВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Виталий.

Ответ: 4000Дж

Объяснение:

Дано:

m=10кг                

Δt=1°C

 c=400Дж/кг°С

--------------------

Q-?

Q=c*m*Δt=400*10*1=4000Дж