ПОМОГИТЕЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! З селища А прямою дорогою виїхав велосипедист. Коли він проїхав 16 км, за

ним виїхав мотоцикліст зі швидкістю, що у 9 разів перевищувала швидкість велосипедиста, і наздогнав його у селищі Б. Яка відстань між селищами? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мугитян Ольга.

Ответ:

расстояние между А и Б  =S

скорость велосипедиста v

скорость мотоциклиста 9v

за одно и тоже время    t

велосипедист проехал  S-16 км

мотоциклист  S  км

 

t=(S-16)v = S/(9v)

(S-16)v = S/(9v)

S-16= S/9

9(S-16)= S

9S-16*9=S

8S=16*9

S=18 км