Перші 3 км велосипедист проїхав за чат 12 хв, а наступні 4 км- за 0,5 год. Якою була середня

швидкість на всьому шляху? Відповідь записати у км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Вова.

Ответ:

L1 - 3км | 12 хв - 0,2 год

T1 - 12хв| L= l1+l2

T1 - 4км | t=3км+ 4км= 7 км

T2 - 0,5 |t=0,2+0,5=0,7год

U -? |UC= 2

| 7

| Uc= 7км =10 км/год

| 0,7год

| Uc=10кл/ год

Объяснение:

Відповідь 10км/ год

вроді так