Яка кількість теплоти виділиться при кристалізації 10 кг парафіну ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Нина.

Ответ: 1500кДж

Объяснение:

Дано:

m=10кг

λ=150кДж/кг

---------------------

Q-?

Q=λ*m=150*10=1500кДж