3. Із площі 63 3/4 га зібрали цукровий буряк по 280 ц з кожного гектара. На цукровий завод

відправили 4/7 врожаю. Скільки цукру виробив за- вод з цього буряку, якщо вихід цукру становить маси 1/6 переробленого буряку? помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Колпакова Виолетта.

Ответ:

Площа - 63 3/4 га

Зібрали 280 ц з кожного га<-|

Відправили - ?, 4/7 від <----------|

Вихід цукру - ?, 1/6 від ------------|

Розв'язання

1) 280 * 63 3/4 = 280/1 * 255/4 = 17850 (ц) всього зібрали

2) 4/7 від 17850 = 17850 * 4/7 = 17850/1 * 4/7 = 10200 (ц) всього зібрали

3) 1/6 від 10200 = 10200 * 1/6 = 10200/1 * 1/6 = 1700 (ц)

Відповідь: Вихід цукру = 1700 ц.