Яку кількість води можна нагріти на 20 градусів затративши 29,4 МДж теплоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Рафаэль.

Ответ: 350кг

Объяснение:

Дано:

Q=29,4МДж

Δt=20°С

с=4200Дж/кг°С

-----------------------

m-?

Q=c*m*Δt

Отсюда m=Q/c*Δt=29400000/(4200*20)=350кг